(změnit) Lokalita: Zadejte adresu, ať to máte do půjčovny blízko

Vzdálenost: Neomezeně

L.T.R. Group s.r.o. - půjčovna LiveToRide Zelený partner
Libušská 196/26, 14000 Praha 4

Kontakt

Telefon
242425400
E-mail
WWW
www.livetoride.cz
28079183
DIČ
CZ28079183

V naší půjčovně LiveToRide v Praze, ale i celé České republice, nabízíme ty nejkvalitnější motocykly. Ať už budete chtít brázdit republiku nebo se rozhodnete pro cestu napříč Evropou.

načítá se ...
nebyla nalezena žádná adresa

Nabízené produkty

BMW 1600 od L.T.R. Group s.r.o. - půjčovna LiveToRide

BMW 1600

Motocykly

BMW 1600 GTL - 3 úrovně nastavení podvozku ESA II
Nastavitelná reakce plynu (módy Comfort, Rain, Sport..)
Volitelná integrovaná dotyková navigace s ovládáním na levém řídítku
Vyhřívání řídítek, sedala řidiče i spolujezdce
Integrovaný audiosystém s možností připojení USB či AUX zařízení
Elektrické nastavení větrného štítu
Velký úložný prostor v bočních a horním kufru
Originální mlhovky
Padací rám
Upravený klakson

Vrchol nabídky BMW, 6ti válcový luxusní cestovní stroj s maximální výbavou o obsahu 1600ccm a výkonu téměř 160 koní. Výjimečné pohodlí jak pro řidiče, tak spolujezdce a to bez kompromisních jízdních vlastností. Na palubě vás může volitelně čekat integrovaný navigační systém, 3 možnosti nastavení podvozku a reakce plynu, nepřeberné možnosti nastavení od vyhřívání heftů a sedaček, větrného štítu až po zobrazení tlaku v pneumatikách. A to vše doplňuje audiosystém s možností zapojení USB či AUX zařízení. Bezpečnost zajišťuje ABS spolu s protiprokluzovým systémem.

5 300 Kč

Cena za 1 den s DPH

VRÁTÍME VÁM 5 %

BMW R 1200 od L.T.R. Group s.r.o. - půjčovna LiveToRide

BMW R 1200

Motocykly

BMW 1200 GS

Nejznámější velké cestovní enduro, etalon ve své kategorii. Po třiceti letech výroby dostal veleúspěšný model BMW R 1200 GS elektronicky ovládanou přívěru ve výfukovém potrubí. Navíc dostal v ČR nedávno titul Motocykl roku 2010 v kategorii enduro. Velký nový dvouválec (stále boxer!) má výkon 110 koní a krouťák 120 Nm. Jeho nová hlava DOHC se čtveřicí radiálně uložených ventilů si odbyla svůj debut v modelu HP2 Sport. Ale to jsou jen další evoluční kroky, provázející toto spolehlivé enduro pro zkušené motorkáře a cestovatele.

V naší půjčovně LiveToRide je tento motocykl nabízen ve výbavě na delší cestování – tedy jak s kufry, tak s vyhřívanými hefty a na přání samozřejmě i s navigací.

4 200 Kč

Cena za 1 den s DPH

VRÁTÍME VÁM 5 %

Honda Gold Wing od L.T.R. Group s.r.o. - půjčovna LiveToRide

Honda Gold Wing

Motocykly

HONDA GOLDWING 1800 - Váha cca 410 kg
Maximální rychlost 220km/h
Výkon 118k
Airbag řidiče
Integrovaná navigace
Nezávislé vyřívání sedadla řidiče, spolujezdce a heftů
Audiosoustava s možností připojení vašeho přehrávače

Majestátní křižník vyvinutý pro USA. Nechte se hýčkat perfektní ochranou i ve vysokých rychlostech, nezávislým vyhříváním, airbagem či integrovanou navigací. S tímto strojem neuděláte chybu, pokud chcete cestovat na delší vzdálenosti v maximálním komfortu. I přes velikost a vzhled je tento stroj výborně ovladatelný a po pár kilometrech si budete říkat, jak krásně se vodí. Prostě a jednoduše – dodnes nepřekonaný motocykl pro delší cesty ! V naší půjčovně motocyklů vždy v perfektní kondici.

5 300 Kč

Cena za 1 den s DPH

VRÁTÍME VÁM 5 %

Honda Varadero od L.T.R. Group s.r.o. - půjčovna LiveToRide

Honda Varadero

Motocykly

HONDA VARADERO

Klasické litrové enduro, v naší půjčovně LiveToRide vybavené na delší cestování. Velmi dobře ovladatelný motocykl vhodný jak pro zkušené, tak i začínající jezdce. Poznejte svět ze sedla tohoto motocyklu !

4 200 Kč

Cena za 1 den s DPH

VRÁTÍME VÁM 5 %

Yamaha Dragstar od L.T.R. Group s.r.o. - půjčovna LiveToRide

Yamaha Dragstar

Motocykly

YAMAHA DRAGSTAR

S tímto strojem můžete vyrazit jak na projížďku po městě, tak i vyrazit na dlouhé výlety. Motor o objemu 1100 ccm vás bude rozmazlovat výkonem i charakteristikou. Doplňkové kožené brašny a plexi štít zpříjemní dlouhé cesty… S tímto motocyklem nešlápnou vedle ani méně zkušení jezdci.

V naší půjčovně LiveToRide je samozřejmostí nadstandardní výbava – u naší Yamaha Dragstar 1100 jsou to kožené brašny a větrný štít pro komfortnější cestování. Vše na přání demontovatelné.

3 400 Kč

Cena za 1 den s DPH

VRÁTÍME VÁM 5 %