(změnit) Lokalita: Zadejte adresu, ať to máte do půjčovny blízko

Vzdálenost: Neomezeně

TRACO INTERNATIONAL spol.s.r.o. Zelený partner
U Vinných sklepů 7, 19000 Praha 9

Kontakt

Telefon
283 891 183, 222 366 831
E-mail
WWW
www.garrett.cz
25122100
DIČ
CZ25122100

Po-Čt: 9-16 hod.
Pá: 9-15 hod.

načítá se ...
nebyla nalezena žádná adresa

Nabízené produkty

Detektor kovů Garrett ACE 150 od TRACO INTERNATIONAL spol.s.r.o.

Detektor kovů Garrett ACE 150

Hobby detektory kovů

Popis:
Detektor kovů Garrett ACE 150 je díky své jednoduchosti a nenáročnosti velmi vhodným přístrojem pro začínající hledače a mládež. Ovládání přístroje je nenáročné a intuitivní. Přístroj lze použít pro,hledání ztracených šperků, mincí a jiných drobných a zajímavých předmětů.

Vybavení:
LCD displej, 3 přednastavené programy, identifikace nálezu třemi töny v závislosti na jejich elektrické vodivosti. Informace o stavu baterií a aktuálním stavu a hloubce nálezu jsou zobrazeny na displeji. Detektor je vybaven vestavěným reproduktorem. Použita je základní cívka PROf 6,5 x 9“.

250 Kč

Cena za 1 den s DPH

VRÁTÍME VÁM 5 %

Detektor kovů Garrett ACE 250 od TRACO INTERNATIONAL spol.s.r.o.

Detektor kovů Garrett ACE 250

Hobby detektory kovů

Popis:
Detektor kovů ACE 250 je lépe vybaveným přístrojem pro každodenní a víkendové hledání. Oproti detektoru ACE 150 se vyznačuje vyšším výkonem a tím pádem i hlubším hloubkovým dosahem a lepší citlivostí.

Vybavení:
LCD displej s 12 plně programovanými segmenty vodivosti, 4 přednastavené programy a jeden vlastní programovatelný. Samozřejmostí je optická identifikace a 3-tónová akustická signalizace nálezu. Informace o stavu baterií a hloubce cíle jsou aktuálně zobrazeny na LCD displeji. Detektor je vybaven tlačítkem pro přesné dohledání a vestavěným reproduktorem. Použita je základní cívka PROf 6,5 x 9“.

350 Kč

Cena za 1 den s DPH

VRÁTÍME VÁM 5 %

Detektor kovů Garrett EuroACE od TRACO INTERNATIONAL spol.s.r.o.

Detektor kovů Garrett EuroACE

Hobby detektory kovů

Popis:
Detektor kovů EuroACE disponuje stejným součástkovým vybavením, jako ACE 250. Na rozdíl od něho je však osazen novým typem procesoru s nejnovějším programem a 2D sondou, což zajišťuje značný hloubový dosah a při správně zvolené diskriminaci i velmi dobrou separaci žádaného cíle od nežádoucího.

Vybavení:
LCD displej s 6 plně programovanými segmenty vodivosti železa a 6 segmenty vodivosti pro barevné cíle. 4 přednastavené programy a jeden vlastní programovatelný. Samozřejmostí je optická identifikace a 3-tónová akustická signalizace nálezu. Informace o stavu baterií a hloubce cíle jsou aktuálně zobrazeny na LCD displeji. Detektor je vybaven tlačítkem pro přesné dohledání a vestavěným reproduktorem. Použita je základní cívka 2D 22x28 cm.

490 Kč

Cena za 1 den s DPH

VRÁTÍME VÁM 5 %

Detektor kovů Garrett AT Pro od TRACO INTERNATIONAL spol.s.r.o.

Detektor kovů Garrett AT Pro

Hobby detektory kovů

Popis:
Detektor kovů Garrett AT Pro v současnosti patří mezi dva nejlepší produkty od tohoto výrobce. Samotný přístroj se vymyká všem dosud vyrobeným detektorům, protože v sobě sdružuje dva nezávislé detektory, se kterými lze hledat vše a všude, dokonce i pod vodní hlasinou až do hloubky 3m!!!
Garrett AT Pro je již plně profesionálním přístrojem.

Vybavení:
LCD displej, 2 x 3 přednastavené programy, identifikace nálezu dvěma, nebo třemi töny v závislosti na nastavení přístroje. Možnost hledat ve STD nebo Profi režimu a díky tomu lokalizovat cíle, které by jiné přístroje nemusely detekovat. Přístroj umožňuje nastaveni automatické i manuální eliminace zemního efektu, dále Iron a Notch nastavení diskriminace, má tlačítko zvýraznění železa (Iron Audio) a 4 kroky pro nastavení frekvence. Veškeré nastavené hodnoty jsou zobrazovány na LCD displeji. Přístroj je vybaven základní cívkou 2D 22 x 28 cm.

970 Kč

Cena za 1 den s DPH

VRÁTÍME VÁM 5 %

Garrett detektor kovů Magnascanner PD6500i od TRACO INTERNATIONAL spol.s.r.o.

Garrett detektor kovů Magnascanner PD6500i

Detektory pro kontrolu osob

Popis:
Špičkový model firmy Garrett detektor kovů Magnascanner PD6500i je určený k detekci kovových cílů ukrytých v oblečení nebo přímo na těle kontrolované osoby. Přístroj slouží k detekci střelných i chladných zbraní. Dokáže však detekovat i menší cíle, vše v závislosti na nastavených aktuálních parametrech a vhodně zvoleném programu. Oproti ostatním modelům obsahuje možnost odstranění rušení nebo alespoň jeho detekci a zmírnění. Navíc je ovládání zcela v češtině!

Vybavení:
Zcela nová PD 6500i průchozí brána využívá (DSP) digitální signalizační procesor – technologii založenou na dokonalejší detekci kovu: od levé strany, přes střed trupu až na pravou stranu - skenování prověřované osoby od hlavy až k patě. PD 6500i umožňuje programově vyloučit neškodné kovové předměty, jako jsou mince, šperky, klíče, cigaretová pouzdra nebo opaskové přezky. rozměry: šxhxv 90x70x220 váha 71kg. Díky nové unikátní metodě: „zaměřování na 33 bodech“ je možno přesně určit, ve které části se nebezpečné kovové předměty nacházejí
UPOZORNĚNÍ: uvedená cena detektoru NEZAHRNUJE: dopravu na místo určené zákazníkem, montáž a instalaci, kalibraci a odborné zaškolení personálu.

7 623 Kč

Cena za 1 den s DPH

VRÁTÍME VÁM 5 %

Ruční detektor Garrett SuperScanner V od TRACO INTERNATIONAL spol.s.r.o.

Ruční detektor Garrett SuperScanner V

Detektory pro kontrolu osob

Popis:
SuperScanner V - dlouhodobě jeden z nejvíce uznávaných ručních detektorů, určených pro profesionály v oblasti ochrany majetku a osob. Je určený pro dohledávání kovových předmětů zejména po průchodu detekčními rámy.

Vybavení:
Maximálně citlivý, plně automatický přístroj bez nastavovacích prvků. Jednoduché a efektivní ovládání pomocí jednoho tlačítka. Speciální povrchová úprava a odolná konstrukce. Tento ruční detektor dokáže odhalit středně velkou pistoli na vzdálenost 20 cm, velký nůž do 15cm, dále: žiletky, pouta, ořezávače, drogy zabalené do kovových fólií, elektronické komponenty, malé šperky apod. Při provozu lze využít možnosti připojení sluchátek nebo vestavěnou vibrační signalizaci, umožňující „tiché“ skenování. Velká snímací plocha umožňuje rychlé a důkladné prozkoumání prohledávané osoby.
Vlastnosti: ostrý zvukový signál nebo naopak tiché vibrace.
Červená kontrolka LED signalizující nález. Zelená kontrolka LED označující zapnutý detektor Oranžová kontrolka LED signalizující slabé baterie. Jednoduchá výměna baterií (9V), vhodně umístěné zavěšovací poutko, stabilita, dosah a spolehlivost, to jsou hlavní vlastnosti, charakterizující tento ruční detektor kovů.
Rozměry: šířka 8.3 cm, tloušťka 4.13 cm, délka 42 cm a hmotnost 500 godborné zaškolení personálu.

1 392 Kč

Cena za 1 den s DPH

VRÁTÍME VÁM 5 %

Detektor kovů Garrett Pro Pointer od TRACO INTERNATIONAL spol.s.r.o.

Detektor kovů Garrett Pro Pointer

Hobby detektory kovů

Popis:
Detektor kovů Garrett Pro Pointer slouži k dokonalému dohledání nalezeného cíle buď ve výkopu, anebo v hlíně vedle něj. Díky tomuto plně profesionálnímu dohledávacímu přístroji je možné zachránit nalezené cíle před zničením.
Velice vhodný je k dohledání mincí a velice malých cílů.

Vybavení:
Tlačítko OFF/ON s přidrušenou přizpůsobovací funkcí citlivosti, akustický měnič, osvětlovací LED. Úhel detekce činí 360°a nejcitlivější místo je špice dohledávače. Identifikace cíle je akustická a vibrační. Při zaktytí akustického měniče lze přístroj použít i pro krátkodobý ponor do 30 cm. Pro-Pointer je napájen 9V baterií.

210 Kč

Cena za 1 den s DPH

VRÁTÍME VÁM 5 %