(změnit) Lokalita: Zadejte adresu, ať to máte do půjčovny blízko

Vzdálenost: Neomezeně

Návod jak založit půjčovnu a začít půjčovat

Vytvořeno:

Kategorie: Blog

Je to jednoduché. Dovolte přiblížit vám jak Renbo funguje.

Návod jak založit půjčovnu


Jaký je rozdíl mezi produktem a nabídkou?

PRODUKT zastupuje zboží, které půjčujete. Produkt je to, co budou návštěvníci webu hledat a nacházet. Produktem může být konkrétní typ výrobku. V tomto případě je jeho názvem typové označení, např. Narex EVP 13 E-2H3, Thule ProRide 591, Audi A6, Bosch Aquatak 150, Canon EOS 400D nebo Bobcat S175. To, že jde o vrtačku, střešní nosič, vysokotlaký čistič, fotoaparát nebo smykový nakládač bude určovat zařazení produktu v odpovídající kategorii (Vrtačky, Střešní nosiče, Vysokotlaké čističe, Digitální fotoaparáty, Nakladače) a také jeho popis. Produktem může být také druh zboží, které typově nespecifikujeme. Především proto, že to není účelné vzhledem k jeho vyhledávání a nalezení zákazníkem. Příkladem mohou být produkty jako Autosedačka, Freeride lyže, Maturitní šaty, Party stan, VIP sjezdové lyže nebo Historický kočárek. Velké množství produktů je založeno, ověřte tedy, zda tomu tak již není.

NABÍDKA vyjadřuje podmínky, za jakých Vaše půjčovna produkt půjčuje: detailní popis, ceny půjčovného, záloha, ilustrační obrázek apod. Nabídky vytváříte a upravujete sami.

Pokud Vás to zaujalo, ale nemáte čas ani chuť něco vyplňovat, rádi Vám s tím pomůžeme.

Zejména větším půjčovnám můžeme usnadnit práci tím, že jejich nabídky nahrajeme / aktualizujeme hromadně pomocí tabulky v Excelu, kterou jim na vyžádání zašleme.